Pieniądze zaczną dosłownie spadać z nieba! Wystarczy, że włożysz to do portfela

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

To ciekawe!

Pieniądze zaczną dosłownie spadać z nieba! Wystarczy, że włożysz to do portfela

2024-06-12 9:09

Czy magia istnieje w prawdziwym życiu? Niektórzy uważają, że tak! Trzeba tylko umieć ją przywołać. Dzięki niektórym rytuałom powinniśmy móc wpłynąć na świat, nasze otoczenie, a nawet przyciągnąć do siebie szczęście i pieniądze! Wierzycie w takie rzeczy? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Nie tylko fani Harry'ego Pottera pragną w swoim życiu odrobiny magii. Chyba każdy z nas złapał się kiedyś na tym, że marzy mu się, iż w jakiś czarodziejski sposób rozwiązane zostaną jego problemy. Niektórzy wierzą, że szczęściu trzeba pomóc! Szukacie rozwiązania na wasze finansowe problemy? Podobno można je rozwiązać w banalnie prosty sposób. Wystarczy, że do waszego portfela trafi ta jedna mała rzecz. Powinniście nosić ją przy sobie przez cały czas!

Zobacz też: Harry Potter. Trzy przepisy na kremowe piwo dokładnie jak z książki!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Włóż tę jedną rzecz do portfela. Staniesz się magnesem na pieniądze!

Co powinno znaleźć się w naszym portfelu, jeśli chcemy przyciągnąć bogactwo? Ta dobra rzecz znajduje się zapewne już teraz w waszej kuchni! Mowa oczywiście o liściu laurowym. Wiadomym jest, że ma on zastosowania zdrowotne. Laurowe liście pomagają na przykład zmniejszyć poziom stresu i poprawić nastrój o ile trzymamy je pod poduszką lub palimy w domu. Umieszczony w portfelu przyciąga pieniądze. Do portmonetki możemy włożyć tez lusterko, które podobno podwaja pieniądze.

Innym sposobem jest włożenie do przegródki w naszej portmonetce łuski z karpia. Tej metody używały jeszcze nasze babcie. Oczywiście, powinien być to karp wigilijny! Jeśli natomiast chcecie przyciągnąć szczęście do całego domu, to koniecznie w grudniu powieście jemiołę! Ważne, by miała ona dużo owoców - bo im ich więcej, tym lepsze finanse w nadchodzącym roku!

Znaki zodiaku i ich cechy. Zgadniesz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Osoba niezależna, ambitna, uczciwa, sprawiedliwa oraz władcza, uparta, buntownicza.