Fallout / Bethesda Softworks

i

Autor: Fallout / Bethesda Softworks

Seriale

Pierwsze sceny i zdjęcie z serialu Fallout. Co już wiadomo o produkcji?

2023-08-25 16:05

To już pewne, powstaje serial w świecie Fallout’a. W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego serialu tworzonego na podstawie słynnej gry. Odpowiedzialna za produkcję platforma Amazon pokazała nową grafikę z serialu, która zdradza kilka istotnych szczegółów. Sprawdźcie, co już wiadomo o serialu Fallout!

Spis treści

  1. Serial Fallout od Amazon
  2. Fallout – co już wiadomo serialu Amazona?
  3. Obsada serialu Fallout

Serial Fallout od Amazon

Na zamkniętym pokazie Starfielda na Gamescomie Bethesda pojawił się krótki teaser serialu tworzonego na podstawie Fallouta. Krótkie wideo ze zwiastunem wyciekło do sieci, dzięki czemu można już zobaczyć, czego możemy się spodziewać. Jak by tego było mało, Amazon potwierdził wstępny termin premiery Fallout na platformie Prime Video. Platforma pokazała również nową grafikę z serialu, ujawniając tym samym nie tylko miejsce akcji, ale również wstępny termin premiery.

Fallout – co już wiadomo serialu Amazona?

Udostępniona przez Amazon grafika przypomina banner reklamowy. Zobaczyć na nim możemy słynnego Vault Boya w niebieskim stroju z numerem 33. W tle zobaczyć możemy Los Angeles. Właśnie to miasto główną lokacją, w której rozgrywać się będzie akcja serialu, a produkcja przedstawi losy mieszkańców Krypty 33.mUdostępnione nagranie z zapowiedzią trwa niecałą minutę i rozpoczyna się od słynnego starego telewizora, na którego ekranie pojawiają się zakłócenia. Następnie widzimy samolot, na którego pokładzie znajduje się jeden z bohaterów. Kolejna scena prezentuje idących żołnierzy Bractwa Stali. Warto zauważyć, że których ich zbroje wyglądają identycznie jak w grze. Na nagraniu można również zobaczyć wyjście z Krypty 33 i wielki wybuch bomby atomowej. Na samym końcu nagrania umieszczono logo serialu oraz wstępną datę premiery, która wyznaczona została jeszcze na 2024 rok.

Plakat i zwiastun serialu Fallout zobaczycie poniżej.

Obsada serialu Fallout

W obsadzie serialu zobaczymy takich aktorów jak: Walton Goggins (Nienawistna ósemka, Django, Synowie Anarchii), Ella Purnell (Osobliwy dom pani Peregrine, Czarownica, Armia umarłych), Kyle MacLachlan (Miasteczko Twin Peaks), Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten. Współtwórcami serialu są Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli showrunnerzy odpowiedzialni za Westworld i Peryferal, co dobrze wróży tej produkcji.

QUIZ: Warhammer 40,000

Pytanie 1 z 12
Która z ras w tym uniwersum rozmnaża się przez zarodniki?