Days Of Play 2023

i

Autor: Sony PlayStation https://blog.playstation.com/2023/05/29/days-of-play-2023-sale-kicks-off-on-june-2/

PlayStation

PlayStation Days of Play 2023 potwierdzone! Sony zapowiada MEGA promocje

2023-05-30 9:57

Kolejne święto zmierza do graczy, a będzie nim Days Of Play. Sony przygotowuje się do przecenienia masy artykułów, takich jak gry, akcesoria oraz abonamenty PlayStation Plus. Sony potwierdza datę rozpoczęcia wydarzenia oraz wskazuję na pierwszy przedmiot w bardzo atrakcyjnej cenie.

Posiadacze konsoli PlayStation już 2 czerwca będą mogli wkroczyć w wir zakupów, za sprawą przecenienia masy gier, sprzętów oraz abonamentów PlayStation Plus. Całe wydarzenie Days Of Play ma potrwać do 12 czerwca, a Sony już teraz przygotowuje graczy na atrakcyjną cenę członkostwa PlayStation Plus. Interesującą informacją jest fakt, że korporacja zadba tym razem o nowych oraz stałych członków płatnej subskrypcji. Jak pamiętamy, niestety dla osób posiadających pakiety PS Plus, zakupienie kolejnego w atrakcyjnej cenie wcześniej było niemożliwe, co spotykało się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami w kierunku Sony. - Rozpocznij, odnów lub przedłuż swoje członkostwo PlayStation Plus podczas Days of Play ze zniżką. - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Japoński gigant zamierza zadbać o sporą przecenę abonamentu PlayStation Plus, ponieważ z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, że będzie ona na poziomie 25%. Przecena obejmie nowych oraz posiadających abonament graczy — Zarówno dla nowych, jak i obecnych członków PlayStation Plus, wszystkie 12-miesięczne plany będą oferowane z 25% zniżką - obejmuje to Essential, Extra i Premium/Deluxe. Obecni członkowie PlayStation Plus Essential i Extra mogą również otrzymać 25% zniżki na 1-miesięczne, 3-miesięczne lub 12-miesięczne członkostwo przy przejściu na plan wyższego poziomu.

Jak ma w zwyczaju Sony w PS Store pojawi się masa przecenionych gier od różnych twórców. Zdecydowanie na tapet zostaną również wrzucone gry na PlayStation VR, więc posiadacze wirtualnej rzeczywistości bądźcie czujni. Pozytywnie mogą nas zaskoczyć przeceny na akcesoria do konsoli PlayStation. Zdecydowanie największym zaskoczeniem byłoby obniżenie ceny nowego PlayStation VR 2, natomiast pewnie skończy się to na ładowarkach do padów oraz słuchawkach.

Days Of Play 2023

i

Autor: Sony PlayStation https://blog.playstation.com/2023/05/29/days-of-play-2023-sale-kicks-off-on-june-2/ Link: https://blog.playstation.com/2023/05/29/days-of-play-2023-sale-kicks-off-on-june-2/
Świętokrzyskie. Na planie filmu "Sami swoi. Początek" w Muzeum Wsi Kieleckiej

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?