Playstation Plus

i

Autor: PlayStation https://twitter.com/PlayStation/status/1528843474321264647

PlayStation Plus

PlayStation Plus na lipiec ujawnione! Call Of Duty w pakiecie Sony

2023-06-28 13:32

Ponownie japoński gigant nie jest w stanie dochować tajemnicy, co tym razem postanowi dorzucić do swojej oferty PlayStation Plus. Gracze w lipcu nie powinni narzekać na nudę, ponieważ Sony zaszczyci nas obecnością jednej z części Call Of Duty! Czyżby pstryczek w nos dla Microsoftu?

Standardowo Sony nie jest w stanie utrzymać w tajemnicy swojego pakietu PlayStation Plus na kolejne miesiące. To jednak nie przeszkadza graczom, którzy dowiedzieli się o lipcowej ofercie. Nie będziemy długo trzymać was w niepewności, ponieważ gry zapowiadają się niesamowicie! Głównym tytułem będzie świetna odsłona z serii kultowej strzelanki. Mowa tutaj o produkcji Activison Call Of Duty Black Ops Cold War (PS5, PS4). Nie zwalniamy tempa, ponieważ drugim tytułem będzie Alan Wake Remastered (PS5, PS4). Będzie to idealny moment, aby przypomnieć sobie fabułę przed drugą częścią gry o pisarzu. Na dokładkę gracze ujrzą w lipcu również Endling - Extinction is Forever (PS5, PS4).

PS Plus na lipiec

  • Call of Duty Black Ops Cold War (PS5, PS4),
  • Alan Wake Remastered (PS5, PS4),
  • Endling - Extinction is Forever (PS5, PS4).

Oczywiście nic nie zostało jeszcze potwierdzone przez Sony, a informacje są jedynie przeciekami, z którymi Sony musi mierzyć się notorycznie. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno Call Of Duty Black Ops Cold War, jak i Alan Wake Remastered to świetne gry, które warto przejść jeszcze jeden raz. Oficjalne potwierdzenie od japońskiego giganta powinno pojawić się około godziny 17:30.

Express Biedrzyckiej - Piotr ZGORZELSKI

Prawie każdy ma je w domu. Sprawdź, czy rozpoznasz najpopularniejsze rośliny doniczkowe

Pytanie 1 z 7
Co to za roślina?
quizrośliny