PlayStation Project Q

i

Autor: Sony PlayStation https://www.playstation.com/pl-pl/

PlayStation

PlayStation Project Q negatywnie zaskoczy graczy? Jeden element wzbudza dużo niepewności

2023-05-30 14:00

Po oficjalnym ogłoszeniu prac nad handheld'em Sony, a w zasadzie ekranie przesyłającym obraz z konsoli PlayStation, narosło wokół sprzętu wiele teorii, które uwypuklają jej mocną wadę. Najnowszy sprzęt Japońskiego Giganta najprawdopodobniej nie zaoferuje graczom długich godzin zabawy na jednym ładowaniu.

Masa plotek o nowej konsoli Sony, PlayStation 5 Pro lub przenośnego wariantu wreszcie doczekały się finalnego końca. Japoński gigant podczas PlayStation Showcase 2023 potwierdził pracę nad handheld'em o nazwie PlayStation Project Q. Gracze scepytnie podeszli do pomysłu oraz nowego wariantu sprzętu, ponieważ ma on jedynie przesyłać obraz z bazowej konsoli PlayStation za pośrednictwem technologii Remote Play. Ze wczesnych doniesień wynika, że sprzęt ma zadebiutować w Listopadzie tego roku. Ludzie już teraz odnaleźli kolejne powiązania z patentem Sony, który zarejestrowany został w 2015 roku i wzbudza on sporo kontrowersji, za sprawą jednego kluczowego elementu, dla konsol przenośnych.

PlayStation Project Q z fatalną baterią?

Społeczność PlayStation odkryła pierwszy patent PlayStation Project Q. Okazuje się, że został on zarejestrowany przez Sony w 2015 roku i miał on najprawdopodobniej wejść w życie w okolicach premiery PS5. Tom Henderson, znany insider podzielił się z nami również informacją o bardzo słabej żywotności baterii przenośnej konsoli Sony na jednym cyklu ładowania. Ma ona wynosić zaledwie 3-4 godziny, co na dzisiejsze standardy oraz prawdopodobnie niezbyt dużą moc obliczeniową sprzętu jest wynikiem bardzo przeciętnym.

PlayStation Project Q

i

Autor: Sony PlayStation https://www.playstation.com/pl-pl/ Link: https://www.playstation.com/pl-pl/
Marek Papszun o pracy w Rakowie Częstochowa

QUIZ: którą postacią z Harry'ego Pottera jesteś? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
W wolnej chwili wolisz: