Pokémon

"Pokémon Horyzonty: Seria". Netflix zapowiada nowe odcinki!

2024-07-11 10:30

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że Część 3 "Pokémon Horyzonty: Seria" będzie miała swoją premierę 9 sierpnia 2024 roku tylko w serwisie Netflix w Polsce.

W najnowszym zestawie odcinków obu bohaterów, Liko i Roya, oraz ich Pokémonów-partnerów - odpowiednio Sprigatito i Fuecoco, czeka jeszcze więcej pełnych akcji przygód, gdy będą dalej odkrywać różne regiony świata Pokémonów wraz z Friede, Kapitanem Pikachu i resztą Wojowników Elektroakcji. W Części 3 Liko i Roy dokonają nowych odkryć dotyczących trenera Legendarnych Pokémonów - Luciusa i Sześciu Bohaterów odpierających ataki wspaniałych Pionierów. Fani mogą przygotować się na premierę Części 3, oglądając aktualne odcinki "Pokémon Horyzonty: Seria" w Netflixie. 

Zobacz również: CS2 to absurd. Pro gracz ostro o obecnym stanie gry! Błąd gry wyprowadził go z równowagi

Lego kwiaty i inne najlepsze zestawy dla fanki klocków

Streszczenie Części 3 "Pokémon Horyzonty: Seria":

Po spotkaniu z babcią Liko odkrywa wreszcie tożsamość Pokémona, w którego przeistoczył się jej wisiorek — to Terapagos! Jednak spotkanie rodzinne zostaje przerwane, gdy Pionierzy przechodzą do ofensywy, najpierw ścigając Terapagosa, a potem biorąc na celownik czarną Rayquazę. Tymczasem Wojownicy Elektroakcji usiłują dowiedzieć się czegoś więcej o Starożytnym Poké Ballu, szukając informacji o Sześciu Bohaterach, Liko i Roy dalej trenują, aby stać się silniejszymi, a Waleczny Oliwin zyskuje dwóch nowych mieszkańców-Pokémonów. Nagle plotka o śpiewającym Pokémonie doprowadza załogę do kolejnego z Sześciu Bohaterów - Luciusa, a czarna Rayquaza nie pozostaje daleko w tyle!

Quiz. Pamiętasz jak nazywają się te Pokemony?

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się ten Pokémon?
Jak nazywa się ten Pokémon?