„Wednesday”: 2. sezon nie trafi na Netfliksa? Pojawiły się problemy z licencją

i

Autor: materiały prasowe Netflix „Wednesday”: 2. sezon nie trafi na Netfliksa? Pojawiły się problemy z licencją

Wednesday

Polski raper nagrał piosenkę o serialu Wednesday! To będzie hit? [WIDEO]

2023-03-22 15:40

Polski raper nagrał piosenkę o serialu Wednesday. MC Sobieski, którego możecie znać z utworów na podstawie opowiadań i powieści Andrzeja Sapkowskiego o wiedźminie Geralcie, stworzył nowy hit. Tym razem opowiada o kultowej bohaterce serialu Netflixa. Premiera utworu miała miejsce 16 marca.

Wednesday od Netflixa to serialowy hit roku 2022. Pierwszy sezon produkcji widzieli już chyba wszyscy miłośnicy mrocznych klimatów na świecie. Historia opowiada o Wednesday Addams, nastolatce która trafia do szkoły dla osób o ponadnaturalnych zdolnościach. Wednesday ma mroczną naturę i niełatwo przystosowuje się do warunków panujących w Akademii Nevermore. Nawet wyrzutki społeczeństwa mają bowiem swoje zasady. Wkrótce jednak nawiązuje pierwsze przyjaźnie, odkrywa tajemnicę swojej rodziny i wpada na trop tajemniczego monstrum, które grasuje w okolicy. W tytułową bohaterkę serialu wcieliła się Jenna Ortega. Drugi sezon serialu jest z pewnością jednym z najbardziej wyczekiwanych na świecie.

Polski raper nagrał piosenkę o serialu Wednesday

MC Sobieski, to raper, który inspiracje do swoich utworów czerpie z książek i seriali. Dobrze znają go w szczególności fani Wiedźmina. Teraz przygotował nowy numer, a jego główną bohaterką jest właśnie Wednesday Addams. Piosenki posłuchać możecie poniżej! Będzie hitem?

Plebiscyt Warszawiaki 2022. Warszawa codziennie zaskakuje!

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?