Naughty Dog

i

Autor: Sony

PS Plus

PS Plus Czerwiec 2024 przywraca perełkę z PSP. Tę grę Naughty Dog pokochało miliony z nas

2024-06-17 8:06

Jeśli lubicie retro gaming, a powrót do starszych gier jest dla was przyjemnością, to z pewnością w swojej kolekcji gier musieliście mieć hity z takiej konsoli jak PSP. Teraz, w PS Plus na czerwiec Sony przywróciło jedną z najlepszych gier na PSP.

Daxter powraca do życia!

PlayStation potwierdziło, że dawny hit konsoli PSP, Daxter dołączy do katalogu gier Premium i Extra już 18 czerwca. Dzięki emulacji Daxter będzie oferował dodatkowe funkcje, w tym ulepszoną grafikę, szybką funkcja zapisywania, możliwość przewijania i niestandardowe filtry wideo. Chociaż Sony nie potwierdziło jeszcze tej informacji w przypadku Daxtera, większość tytułów PS Classics obsługuje także dodatkową obsługę trofeów, dzięki czemu ukochane tytuły poprzednich pokoleń są bliżej wrażeń, jakich oczekują współcześni gracze.

Czytaj też: PS Plus Czerwiec 2024. Kolejna niespodzianka od Sony za darmo! Odbierz swój prezent już teraz

Kiedy w 2006 roku wypuszczono na rynek przenośny spinoff serii Jak And Daxter studia Naughty Dog, spotkał się on z ogromnym uznaniem zarówno krytyków, jak i fanów, nazywając go jedną z najlepszych platformówek na PSP. Gra obecnie może pochwalić się wynikiem 85 w serwisie Metacritic. Daxter był reklamowany przez twórców przed premierą jako „czysta platformówka” ze satysfakcjonującą mechaniką przemieszczania się postaci.

Dzięki swojej mechanice i stylizowanej grafice Daxter nadal pozostaje solidną platformówką przygodową, mimo że minęło prawie 20 lat od jej pierwotnej premiery. Dlatego też, biorąc pod uwagę dodatkowe ulepszenia oferowane w ramach wydań PS Classic, abonenci PlayStation Plus zdecydowanie powinni rozważyć sprawdzenie gry, gdy dołączy ona do listy tytułów wraz z 18 czerwca.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?