Hogwarts Legacy 2

i

Autor: Warner Bros.

PlayStation Plus

PS Plus Kwiecień 2024 z Hogwarts Legacy! Gracze sprawdzą magiczne przygody za darmo. Jest "ale"

2024-04-08 7:32

Prawdą jest stwierdzenie, że takiej gry jak Hogwarts Legacy zdecydowanie brakowało na rynku. Po tym, jak tytuł ze świata J.K. Rowling odniósł ogromny sukces, Sony za sprawą swojego najdroższego abonamentu PlayStation Plus Premium dodaje ją do listy „ekskluzywnych wersji demonstracyjnych”.

Hogwarts Legacy pomimo paru problemów finalnie okazał się ogromnym hitem 2023 roku. W grze ze świata uniwersum Harrego Pottera przyszło nam wcielić się w ucznia piątego roku szkoły Magii i Czarodziejstwa. Nasz główny bohater nie tylko miał za zadanie szybko nadrobić materiał szkolny, ale i w obliczu zagrożenia ze strony czarnoksiężników oraz goblinów musiał on uratować świat czarodziejów. Przedstawiona opowieść przez studio Avalanche Software przypadła graczom do gustu. Teraz ci, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tytułem, będą mieli szansę na nadrobienie zaległości. Hogwarts Legacy został dodany do abonamentu dla użytkowników konsoli PlayStation.

Firma Sony już jakiś czas temu wprowadziła listę gier zatytułowaną „ekskluzywne wersje demonstracyjne”. W ramach najdroższego pakietu dla posiadaczy konsol PlayStation PS Plus Premium gracze będą mogli sprawdzić Hogwarts Legacy, obok takich gier jak The Last of Us Part 1, Baldur's Gate 3, Marvel's Spider-Man 2, czy Alan Wake 2. Prawdą jest, że taki ogranicznik czasowy pozwoli zapoznać się zaledwie z prologiem gry, to jednak finalnie może skusi on graczy do zakupienia pełnej wersji. Dokładnie temu jak twierdzi Japoński gigant mają służyć udostępnione "ekskluzywne dema".

Hogwarts Legacy

i

Autor: wallpaper mob https://wallpaper.mob.org/gallery/tag=hogwarts%20legacy/ Link: https://wallpaper.mob.org/gallery/tag=hogwarts%20legacy/
Staropolska tradycja przystrajania wsi na Boże Ciało ciągle kultywowana

QUIZ: którą postacią z Harry'ego Pottera jesteś? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
W wolnej chwili wolisz: