GTA VI / PS Plus

i

Autor: Rockstar / Sony

PS Plus

PS Plus Maj 2024 z bonusową grą! Otwarty świat rodem z Grand Theft Auto. Nie pożałujecie

2024-05-13 13:44

Z najnowszych przecieków dowiedzieliśmy się, że posiadacze abonamentu Sony, PlayStation Plus Extra i Premium na Maj 2024 otrzymają jeszcze coś, co jest uważane za niedoceniany hit z otwartym światem. Nie pożałujecie, o ile dacie temu szansę!

Kiedy Watch Dogs ukazało się w 2014 roku, być może nie spotkało się z tak dużym uznaniem krytyków, na jakie liczył Ubisoft. Było to prawdopodobnie spowodowane szumem wywołanym niesławną już zapowiedzią rozgrywki z targów E3 2013, która spowodowała znaczne obniżenie jakości grafiki po wydaniu pełnej gry w następnym roku. Minęło właśnie 10 lat, odkąd poznaliśmy Aidena Pearce’a z Watch Dogs, więc czy nadszedł czas, aby ponownie odwiedzić tę niedocenianą grę i dać jej kolejną szansę?

Czytaj też: PS Plus 2024: 21 Maja fatalnym dniem dla posiadaczy abonamentu. Sony złamie serca graczom

PS Plus Premium i Extra z The Settlers: New Allies i Watch Dogs

Jak donosi TrueTrophies.com, obok The Settlers: New Allies, Watch Dogs będzie jednym z dodatków dla abonentów PlayStation Plus Extra i Premium w maju 2024 r. Na razie jest to plotka, ale nie jest to wykluczone, że obydwie gry faktycznie trafią do abonamentu.

Czytaj też: PS Plus Maj 2024 rozwścieczył graczy! Sony usuwa kilka ważnych gier z abonamentu

Jasne, gra w oryginalne Watch Dogs w 2024 roku może nie być aż tak ekscytujące, ale jeśli początkowo zniechęciła Cię ta gra dziesięć lat temu lub być może porównałeś ją do takich gier, jak GTA V, może nadszedł czas mimo wszystko dać kolejną szansę produkcji Ubisoft.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?