PS Plus

i

Autor: Wallpaper Cave

PS Plus

PS Plus Marzec 2024 z dodatkową grą! Sony pozytywnie zaskakuje fanów

2024-03-07 7:34

Posiadacze abonamentu PlayStation Plus będą mieli w marcu prawdziwą niespodziankę, ponieważ oferta bezpłatnych gier Essential będzie oferować cztery bezpłatne gry, zamiast trzech, jak było to do tej pory. Co więcej, gracze powinni szykować się na solidną dawkę tytułów.

Sony zaskakuje 4 grą w PS Plus na marzec 2024

Sony zaprezentowano marcową ofertę PlayStation Plus i szczerze mówiąc, jest to całkiem miła odskocznia od poprzednich, kiepskich miesięcy z abonamentem. Użytkownicy PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli zagrać w Sifu, Destiny 2: The Witch Queen, Hello Neighbor 2, a tą miłą niespodzianką będzie F1 2023. To w sumie daje nam cztery gry, a nie jak zwykle trzy.

Czytaj też: PS5 z darmową grą dla fanów Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gracze mogą ją sprawdzić bez potrzeby PS Plus

Po pierwsze, Sifu to gra akcji inspirowana klasycznymi filmami o sztukach walki, których porywająca walka i mechanika starzenia czynią cię silniejszym - kosztem wytrzymałości. Destiny 2 nie trzeba przedstawiać, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych strzelanek typu looter-shooter. Hello Neighbor 2 to kontynuacja gry typu stealth i horroru, w której musisz zbadać podejrzane działania pana Petersona, który nieustannie poluje na gracza na każdym kroku.

I to prowadzi nas do ostatniego, niespodziewanego dodatku do marcowej oferty, F1 2023. Warto zauważyć, że F1 2024 pojawi się jeszcze w tym roku, ale dopiero w marcu, co oznacza, że warto dać szansę poprzedniej części.

"Chcemy chodnika i autobusu". Mieszkańcy ul. Szamocin na Białołęce apelują do urzędników

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?