PlayStation

i

Autor: Sony PlayStation

PS Plus

PS Plus otrzyma tonę klasycznych gier, o które błagali fani? Gracze chcą konkretnych tytułów

2024-03-13 13:51

Chociaż poziom premium może pochwalić się najwyższą ceną, abonenci korzystają z kilku fajnych korzyści. Mogą cieszyć się przesyłaniem strumieniowym w chmurze, dostępem do bezpłatnych wersji próbnych, a także katalogiem retro nostalgicznych gier. Wygląda na to, że Sony zamierza niedługo zwiększyć liczbę emulowanych tytułów w abonamencie PlayStation Plus.

PS Plus Premium z toną retro gier? Tak spekulują fani

Jak wcześniej zauważył użytkownik Reddita, Sascha2022, to właśnie Implicit Conversions jest odpowiedzialne za wprowadzenie wielu klasyków z PS1 i PSP do PlayStation Plus premium. Na stronie firmy wspomina się również o pracach nad przeniesieniem gier z PS2 na PS4 i PS5, co prowadzi wielu do założenia, że oferta subskrypcji PS2 wkrótce się powiększy.

Czytaj też: PS Plus Kwiecień 2024 zaczyna się przykro dla graczy PS5 i posiadaczy abonamentu

Ponadto Implicit Conversions wspominają o współpracy z Rockstar, Konami i Cyan Games wraz z Sony. Może to dotyczyć niepowiązanych projektów, ale oczywiście ludzie zastanawiają się, czy to oznacza, że niektóre ukochane klasyki są w drodze do PlayStation Plus od wyżej wymienionych studiów.

Czytaj też: PS Plus wreszcie otrzyma coś, na co fani i użytkownicy abonamentu czekali od lat

Przywróćcie mi The Warriors i Manhunt w PlayStation Store” – napisał No_Ad_4013.

Silent Hill 1, Origins, Shattered Memories oraz Bloody Roar 1 i 2 dla Konami. [...] Jeśli chodzi o Rockstar, osobiście bardzo chciałbym zobaczyć Midnight Club” – dodał FallenNightwing66.

Tak się składa, że już niedługo otrzymamy aktualizację PlayStation Plus. Za kilka godzin Sony ogłosi nową ofertę poziomów ekstra i premium na marzec 2024, więc powinniśmy zobaczyć około kilkunastu świeżych gier, które dołączą do usługi.

Czytaj też: PS Plus Marzec 2024 z grą dla fanów Red Dead Redemption 2. Już do pobrania

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?