PS Plus

i

Autor: Sony

PS Plus

PS Plus zmieni się na zawsze w 2024 r. Długo oczekiwane nowości zmierzają do abonamentu

2024-07-06 14:27

PlayStation Plus Premium to najdroższy poziom usługi Sony, ale jego wysoka cena ma kilka zalet. Abonenci mają możliwość grania w chmurze, korzystania z ograniczonych czasowo wersji próbnych najnowszych wydań, a także dostępu do szerokiej gamy tytułów retro. Teraz wygląda na to, że kolejne tytuły z PS2 mogą pojawić się w ofercie PlayStation Plus.

PS Plus otrzyma masę gier z PS2?

Jak zauważył użytkownik Reddita, Sascha2022, Implicit Conversions to firma odpowiedzialna za wprowadzenie wielu klasyków z PS1 i PSP do PlayStation Plus Premium, emulując ulubione gry retro fanów na systemy PlayStation 4 i 5. Co ciekawe, jak spojrzymy na ich stronę, Implicit Conversations podaje: „W tej chwili pracujemy nad przeniesieniem gier z oryginalnych PS1, PSP i PS2 na PS4 i PS5”.

Czytaj też: PS Plus Extra i Premium — 13 marca wielkim dniem dla posiadaczy konsol PS5. Zapiszcie tę datę

Następnie dodają: „Wśród naszych klientów, z którymi współpracujemy jest Sony Interactive Entertainment. Niektórzy z naszych partnerów i wydawców to Disney Interactive, Bandai Namco, Square Enix , Konami, Capcom, Team17 i Bend Studio.”

Można śmiało stwierdzić, że poziom Premium nie jest tak obficie zaopatrzony, jak katalog Extra, więc z pewnością miło byłoby zobaczyć poprawę tego stanu, szczególnie za sprawą klasyków z PlayStation 2.

Ta perspektywa wprawiła subskrybentów PlayStation Plus oraz długoletnich fanów Sony w podekscytowanie. „PROSZĘ, oryginalne gry Silent Hill przeniesione na PS5” – napisał użytkownik Reddita Khynmm, a Neeko__uWu dodał: „APE ESCAPE 3, WRACAMY”.

W tym wszystkim pojawiły się jeszcze takie hity jak Onimusha, czy Tales of the Abyss, a w międzyczasie już za kilka dni dowiemy się, jakie gry obejmie oferta Extra i Premium w tym miesiącu. Spoglądając na marzec od 2018 roku, Sony może szykować dla abonentów prawdziwe hity.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?
Listen on Spreaker.