Pyrkon 2024

Pyrkon 2024 — Cosplay League of Legends podbił serca fanów! Postacie wyjęte z Arcane

2024-06-27 7:53

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Wśród wiedźminów oraz anime na Pyrkon 2024 mogliśmy znaleźć również całą masę cosplay'ów z League of Legends. Niewątpliwie modzie na świat Runeterry napędził serial Netflix, Arcane!

Spis treści

  1. Pyrkon 2024 - co to takiego? ZDJĘCIA z wydarzenia
  2. Pyrkon 2024 - harmonogram i zdjęcia wszystkich cosplay'ów

League of Legends to fenomen na skalę światową. Riot Games zbudowało ogromne uniwersum, nie tylko za sprawą fenomenalnej gry MOBA, ale też i komiksom, opowiadaniom, głębokim historią postaci, innym grą, ale i serialowi Netflix, Arcane. Jak widać, postacie ze świata Runeterry przeniknęły na Pyrkon 2024. Postacie z LoL-a znajdziecie w galerii powyżej, a poniżej możecie szukać zdjęć z wiedźminami, atrakcjami oraz anime!

Czytaj też: Pyrkon 2024: Ceny za nocleg zwalały z nóg! Uczestnicy konwentu byli załamani. Nawet 20 tys.

Pyrkon 2024 - co to takiego? ZDJĘCIA z wydarzenia

Pyrkon to wydarzenie cykliczne, które odbywa się każdego roku w czerwcu w Poznaniu. W ubiegłym roku Pyrkon odwiedziło ponad 50 tys. osób! Festiwal Fantastyki jest imprezą biletowaną, podczas której odbywać będą się liczne spektakle teatralne, koncerty, pokazy, a także prestiżowy konkurs cosplay. Wszystko z myślą o geekach i nerdach, którzy mogą tego dnia poczuć się wielką rodziną. Galerię ze zdjęciami z wydarzenia znajdziecie poniżej.

Pyrkon 2024 - harmonogram i zdjęcia wszystkich cosplay'ów

W programie znalazła się pełna rozpiska godzin i sal, dzięki której Pyrkonowicze będą mogli przygotować się na spotkanie z ulubionymi twórcami fantastyki, a tych w tym roku nie zabraknie. Wystarczy wspomnieć o takich nazwiskach jak np. Miranda Otto - aktorka znana z "Władcy Pierścieni", czy David Lloyd, rysownik i twórca postaci V z komiksu "V jak Vendetta". Nie zabraknie także polskich autorów i autorek fantastyki.

Wprowadzono również parę nowości, które ułatwią uczestnikom pobyt na Pyrkonie:

  • wyszukiwarkę umożliwiająca szukanie po słowach w tytule, opisie, nazwie strefy, nazwisku gościa lub prowadzącego i lokalizacji,
  • możliwość pobrania programu w formacie pliku CSV lub PDF,
  • szereg filtrów do wyszukiwania po: rodzaju programu, godzinach, dniach, strefach, lokalizacjach, gościach, tagach i języku w jakim będzie prowadzony punkt programu,
  • wyraźne oznaczenie, które punkty programu są objęte rezerwacją za pomocą tokenów oraz których warsztatów będzie dotyczyła wcześniejsza rejestracja.
Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?
Listen on Spreaker.