Red Dead Redemption

i

Autor: Rockstar Games

Gry

Red Dead Redemption 2 z nowym rozszerzeniem. Fani przeżyją nowe przygody na dzikim zachodzie

2024-06-13 7:45

O Grand Theft Auto VI nadal niewiele wiadomo, a fani niecierpliwie wyczekują drugiego zwiastuna oraz oficjalnej daty premiery gry. Dobra wiadomość jest taka, że w Red Dead Redemption 2 w końcu możesz zabrać przyjaciela w podróż dzięki niesamowitemu dodatkowi.

Red Dead Redemption 2 z nowym modem, który musisz sprawdzić

Za sprawą nowego moda do Red Dead Redemption 2 możesz zrekrutować dowolnego z następujących towarzyszy: Javiera, Johna, Billa, Hosei, Kierana, Seana, Charlesa, Lenny'ego, Micaha, Wujka lub Sadie. Żeby jedna z tych postaci dołączyła do ciebie, wystarczy, że podejdziesz do niej w obozie i wciśniesz przycisk rekrutacji. Twój kumpel będzie za wami jeździł, pomagał w walce, relaksował się z tobą w obozie, a nawet łowił ryby.

Czytaj też: GTA 6: Ważna funkcja z Red Dead Redemption 2 powróci! Zdradza pracownik PlayStation

Możesz nawet wydawać im konkretne rozkazy, więc jeśli nie chcesz, aby wskoczyli w środek walki i zaczęli zbierać dla siebie wszystkie zabójstwa, możesz kazać im się wstrzymać, podczas gdy ty będziesz robić swoje.

To naprawdę ciekawy dodatek do gry, który sprawia, że klimat starego zachodu jest mniej samotny. Koniecznie pobierz ją, jeśli masz ochotę na nowy rodzaj wrażeń w Red Dead Redemption 2.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA IV. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się zabawny kulturysta z GTA IV?