Red Dead Redemption  / GTA 6

i

Autor: Rockstar Games

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 3 na pierwszym 'zwiastunie'. Tak może wyglądać gra Rockstar Games

2024-06-30 16:03

Z pewnością minie sporo czasu, zanim oficjalnie usłyszymy o Red Dead Redemption 3, ale do tego czasu wykorzystanie fotorealistycznej grafiki może dać nam wgląd w to, jak może wyglądać tytuł Rockstar Games za kilka lat.

Minęło prawie sześć lat od premiery Red Dead Redemption 2, a gra Rockstar Games nadal jest jedną z najpopularniejszych gier wszechczasów. Nic więc dziwnego, że fani z niecierpliwością czekają na więcej Dzikiego Zachodu w wykonaniu deweloperów. Jednak w momencie pisania tego artykułu trzecia część nie została oficjalnie potwierdzona i możemy sobie tylko wyobrazić, jak będzie wyglądać powrót do serii RDR.

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 otrzyma drugie życie! Fani powrócą na Dziki Zachód z Arthurem Morghanem

Tak może wyglądać Red Dead Redemption 3. Fotorealistyczna grafika

W filmie stworzonym przez Youtubera DubStepZz możemy zobaczyć Red Dead Redemption 2 w formie, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Uruchomienie gry na karcie RTX 3090 Ti i9-12900KS w ustawieniach ultra i rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę sprawia, że ​​wygląda tak, jak może wyglądać Red Dead Redemption 3.

Prawie 13-minutowy film pokazuje, jak Arthur spaceruje i jeździ po różnych miejscach na rozległej mapie otwartego świata, pozwalając nam zajrzeć do Saint Denis nocą, gdzie latarnie uliczne lśnią i odbijają się od brukowanych ulic. Widzimy także faliste wzgórza na obszarach wiejskich, gdzie Arthur jeździ konno i podziwia piękne widoki, teraz ulepszone dzięki graficznym możliwością.

„Najlepsza gra wszechczasów. Grafika, historia, charakterystyka, NPC, sceneria, dźwięk, muzyka – RDR2 to prawdziwy kamień milowy w ewolucji gier” – czytamy w komentarzu do wideo i myślę, że to w zasadzie podsumowuje twór Rockstar Games.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Red Dead Redemption 2 QUIZ: Ile pamiętasz z gry Rockstar Games?

Pytanie 1 z 17
W którym roku rozgrywa się akcja Red Dead Redemption 2?