Red Dead Redemption

i

Autor: Rockstar Games

Red Dead Redemption 3

Red Dead Redemption 3 z pierwszym zarysem fabuły. Oto nowy bohater historii

2024-07-14 14:37

Chociaż premiera Red Dead Redemption 3 może nastąpić dopiero za kilka lub nawet wiele, wiele lat, nie oznacza to, że fani nie mogą spekulować na temat tego, co będziemy mogli zobaczyć w następnej odsłonie. Oto kilka gotowców dla Rockstar Games.

Red Dead Redemption po raz pierwszy został wydany w 2010 r., a Red Dead Redemption 2 w 2018 r., dlatego można założyć, że trzeciej odsłony nie można spodziewać się przynajmniej wcześniej niż w 2026 r. Co więcej, Rockstar Games obecnie ciężko pracuje nad Grand Theft Auto 6, więc ewentualne większe opóźnienie wchodzą w grę. Jednakże fani serii inspirowanej kowbojami są więcej niż szczęśliwi, mogąc porozmawiać o pomysłach na kolejną część.

Czytaj też: GTA 6 z trybem kooperacji?! Ujawniony gameplay pozwolił uwierzyć fanom w co-op dla dwóch graczy

Red Dead Redemption 3 musi odciąć się od DNA

Jedna z osób na Reddicie napisała: „Uważam, że RDR3 nie powinno być powiązane z żadną postacią, którą znaliśmy do tej pory”, a inny dodał do tego: „Tak, zrobienie z tego prequela RDR2 z gangiem Van Der Linde brzmi może i atrakcyjnie, ale znamy już losy gangu – kto przeżyje, kto umrze i kiedy. Byłoby tylko kilka postaci, nad którymi moglibyśmy się zastanawiać”.

W rezultacie wydaje się, że wielu fanów chciałoby zobaczyć historię opartą na rywalizującym gangu, który działał mniej więcej w tym samym czasie co gang Van der Linde. Inni chcieliby, aby syn Johna Marstona, Jack, przejął tytułową rolę, szczególnie, iż widzieliśmy go już w dorosłej wersji.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?