Rise of The Ronin

i

Autor: Sony

PlayStation

Rise of the Ronin ze swoim odpowiednikiem na PC od Sony! Firma chce zachęcić graczy do kupna PS5?

2024-03-04 10:28

Ogromna gra akcji z otwartym światem Ghost of Tsushima jest w zasadzie jedyną dużą marką PlayStation, która nie ukazała się jeszcze na PC. Uncharted, The Last of Us, God of War, Marvel's Spider-Man i Horizon zostały przeniesione na komputery PC. Teraz wydaje się, że w ramach głośniej premiery Rise of the Ronin, Sony będzie chciało zachęcić graczy PC do kupienia konsoli PlayStation, serwując im hit z 2021 r. na komputery stacjonarne.

Brak dużej gry z otwartym światem od Sony na komputery stacjonarne może już przejść do historii, ponieważ japoński gigant planuje 5 marca podzielić się informacją o nowym porcie Ghost of Tsushima na PC — tak przynajmniej twierdzi Shpeshala Nicka. Insider może pochwalić się dość wiarygodnymi informacjami, chociaż zawsze dobrze jest brać tego typu doniesienia z przymrużeniem oka.

Czytaj też: PS5 z darmową grą dla fanów Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gracze mogą ją sprawdzić bez potrzeby PS Plus

Ghost of Tsushima zmierza na PC?

Jeśli gra studia Sucker Punch rzeczywiście pojawi się na PC, prawdopodobnie będzie to wersja reżyserska wydana w sierpniu 2021 roku na PlayStation 5. Ta aktualizacja dodała wyspę Iki, zupełnie nową historię oraz postacie, nową zbroję dla Jina i jego konia, nowe mini-gry, nowe techniki, nowe typy wrogów i zwierzęta. Ciekawie będzie również zobaczyć, czy Sony przeniesie także Ghost of Tsushima: Rivals, tryb współpracy dla wielu graczy, który ostatecznie doczekał się własnej, samodzielnej wersji.

Czytaj też: 6 najlepszych gier na PS5! Dla tych tytułów kupuje się konsolę Sony. Pozycje obowiązkowe

Gra odniosła ogromny sukces dla studia z Seattle, stając się jedną z najlepiej sprzedających się oryginalnych gier na PlayStation 4 z ponad 9,73 milionami sprzedanych egzemplarzy do lipca 2022 roku (druga rocznica premiery). Zdobył także zasłużone, wysokie oceny krytyków.

Będzie to też idealna okazja dla Sony na sprzedanie swojego najcenniejszego produktu, czyli konsoli PlayStation 5, jeszcze przed premierą Rise of The Ronin.

Barwy szczęścia. Wanda wypnie się na Roberta. Wystąpi przeciwko Stefaniakowi

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?