The Sims 4. Nowy dodatek za darmo! Kwitnące wnętrza to hit!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

The Sims 4

The Sims 4. Nowy dodatek za darmo! Kwitnące wnętrza to hit! Ale nie każdy go otrzyma

2024-05-16 8:25

Nowy dodatek do The Sims 4 za darmo! Po raz kolejny gracze mają powody do zadowolenia. Tym razem w nasze ręce trafiają "Kwitnące wnętrza". Zawartość tego pakietu, pozwoli nam czerpać jeszcze więcej inspiracji w modzie, umeblowaniu, uczesaniu i wystroju. Po raz pierwszy dodatek miał premierę w 2021 roku, jednak wtedy był on dostępny tylko za opłatą.

Półki, stoły, a nawet instalacje oświetleniowe staną się żywymi dekoracjami dzięki czarującej zieleni. Wypełnij przestrzeń kojącą, bujną zielenią, liściastymi detalami i naturalnym pięknem. Zamień pomieszczenie w mały raj na ziemi, umieszczając w nim wiszące i doniczkowe rośliny. Zieleń roślin pojawi się nawet na zasłonach i dekoracjach ściennych. Będzie tak zielono, że poczujesz się jak w prawdziwej szklarni! - czytamy w opisie dodatku, który można już pobrać do swojej gry! I to kompletnie za darmo!

The Sims™ 4 Kwitnące wnętrza pobierzesz za darmo TUTAJ.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

The Sims 4 za darmo - skąd pobrać

Podstawową wersję gry The Sims 4 możemy w każdej chwili odebrać za darmo! Wystarczy, że posiadasz PC lub konsolę PlayStation 4, PlayStation 5 czy Xbox On! Poniżej znajdziecie więcej informacji, w jaki sposób darmowa gra może trafić w wasze ręce.

  • PS Store: The Sims 4 (PS3 / PS4)
  • Xbox Store: The Sims 4 (Xbox)
  • Epic Games Store: The Sims 4 (PC)
  • Steam: The Sims 4 (PC)
  • EA.com: The Sims 4 (PC)

The Sims 4 QUIZ. Czy znasz wszystkie dodatki?

Pytanie 1 z 10
Kozy i owce znajdziemy w dodatku/akcesorium: