GRY

The Sims 4: RANCZO. Kiedy premiera? Gdzie kupić nowy dodatek do The Sims 4? CENA

2023-07-13 8:27

The Sims 4: RANCZO to długo oczekiwany dodatek do gry! Fani kultowych już simsów już mogą rozplanowywać czas w wakacje, bo premiera planowana jest na lipiec! Co zawiera nowy dodatek? Nasi Simowie będą mogli w końcu rozpocząć przygodę z hodowlą zwierząt takich jak konie i kozy. Ale za dodatek sporo zapłacimy...

Spis treści

  1. The Sims 4 Ranczo - wiedź dobre życie
  2. The Sims 4 Ranczo - buduj więź ze zwierzętami
  3. The Sims 4 Ranczo - dołącz do aktywnej społeczności
  4. The Sims 4 Ranczo - jak hodować konie?
  5. The Sims 4: RANCZO. Kiedy premiera?
  6. The Sims 4: Ranczo. Gdzie kupić nowy dodatek do The Sims 4? CENA 

O The Sims 4: Ranczo głośno jest już od dawna. W nowym dodatku gracze będą mogli stworzyć własne ranczo, na którym zajmą się uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Nasi simowie będą uczyć się jazdy konnej i opanowywać umiejętności związane z hodowlą zwierząt takich jak:

  • konie
  • kozy
  • owce

Gra dostępna będzie w Polsce już w lipcu tego roku. Ponadto dla osób, które kupią ją do 31 sierpnia, przewidziane są dodatkowe akcesoria, które pozwolą urządzić dom naszego sima jeszcze bardziej sielskim! Pełny oficjalny opis gry znajdziecie poniżej.

W The Sims 4 Ranczo czeka cię ciężka praca i dobra zabawa ze zwierzęcymi przyjaciółmi na własnym kawałku ziemi. Hoduj i trenuj majestatyczne konie, budując z nimi więź. Są to nowi członkowie rodziny, których możesz dowolnie personalizować. Opiekuj się także owcami i kozami miniaturkami albo zarabiaj na życie, sprzedając domowy nektar. Wiedź własne, niepowtarzalne życie na ranczu.

The Sims 4 Ranczo - wiedź dobre życie

Wstań wcześnie rano i rozejrzyj się po rozległej wiejskiej okolicy, a zrozumiesz, że Twoja ciężka praca się opłaca. Możesz całymi dniami dbać o zadowolenie i czystość swoich zwierząt, zbierać trawę preriową, by je nakarmić, zgarniać koński obornik do nawożenia roślin czy sprzedawać nektar własnej produkcji. A wszystko to na zaprojektowanym przez siebie ranczu – zdecyduj, czy będzie na nim tradycyjny domek, czy wielka, czerwona stodoła.

The Sims 4 Ranczo - buduj więź ze zwierzętami

Zapełnij swoje ranczo zwierzęcymi przyjaciółmi i wiedź życie w ich towarzystwie! Twoje konie – w tym urocze źrebięta – są częścią rodziny i mogą wchodzić w wiele wyjątkowych interakcji zarówno z Simami, jak i z innymi końmi. Opiekuj się kozami i owcami miniaturkami, a także zapraszaj sąsiadów, by przekonali się o ich uroku.

The Sims 4 Ranczo - dołącz do aktywnej społeczności

Na ranczu nie brak chwil spokoju i samotności, ale życie towarzyskie również tu kwitnie. Twoi Simowie mogą wybrać się do miasta, by spotkać się w barze z przyjaciółmi, zaszaleć na parkiecie lub potrenować w centrum jeździeckim, albo zorganizować wydarzenia na własnym terenie, np. plenerowe przyjęcia lub tańce. Mogą też zatrudnić ranczerskiego robotnika do pomocy.

The Sims 4 Ranczo - jak hodować konie?

Konie są częścią rodziny. Personalizuj swoich kopytnych przyjaciół w trybie Stwórz Sima lub zdobywaj nowe konie, ratując je lub kupując. Na Twoim ranczu mogą również urodzić się źrebięta. Simowie będą rozwijać umiejętność jazdy konnej, a konie trenować zwinność i skoki. W centrum jeździeckim wyszkolone konie i jeźdźcy mogą nawet zdobywać nagrody.

Źródło: Materiały prasowe i sprzedażowe EA Games - The Sims 4: Ranczo

Karl zasłużył na dożywocie? Mowy końcowe w procesie Amerykanina

The Sims 4: RANCZO. Kiedy premiera?

Premiera dodatku The Sims 4: Ranczo została zaplanowana na 20 lipca. Już teraz można jednak zamawiać grę w przedsprzedaży. Dostępna jest w naszym sklepie Orygin i między innymi w na Empik.pl, Allegro i stronie sklepu Media Expert. Jeśli nie widzieliście jeszcze najnowszego zwiastuna produkcji to możecie zobaczyć go poniżej!

The Sims 4: Ranczo. Gdzie kupić nowy dodatek do The Sims 4? CENA 

The Sims 4: Ranczo tanie nie będzie. Nie da się ukryć, że wszystkie gry w ostatnich miesiącach cenowo 'idą w górę'. Tak stało się i z Simsami. The Sims 4: Ranczo kosztuje w przedsprzedaży 159,99 zł. Nie da się jednak ukryć, że nie jest to zwykł pakiet dodatków a prawdziwie rozwinięta dodatkowa gra, która wprowadzi znaczne zmiany w dotychczasowej rozgrywce.

Najczęstsze błędy językowe. Sprawdź, czy mówisz poprawnie! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawną formę: