Wiedźmin

i

Autor: CD Projekt RED

Wiedźmin

Wiedźmin 3: Wieczne Polowanie. Ogromny dodatek do gry pobierzemy za darmo! Kiedy premiera?

2024-06-11 16:00

Wiedźmin 3: Dziki Gon został znacznie rozbudowany dzięki potężnej aktualizacji od CD Projekt RED, wprowadzającej REDkit — możliwość tworzenia modów przez społeczność. Dzięki niemu ponownie możemy zanurzyć się w świat wiedźmińskich opowieści.

Wiedźmin 3: Dziki Gon od niedawna oferuje możliwość pobrania specjalnego narzędzia modyfikacyjnego REDkit, który pozwala nam stworzyć własną wersję gry, z opcjami zmiany modelu, skryptami i nie tylko, otwierając drzwi do mnóstwa nowych możliwości w grze. Jeśli jednak nie chcesz brudzić sobie rąk, zawsze możesz pobrać kilka gotowych modów z NexusMods, z których jeden znacznie rozszerzy waszą przygodę.

Czytaj też: GTA 6. Wyciek pokazuje wersję konsolową gry. Leaker potwierdza szczegóły! Tylko 30 FPS

Wiedźmin 3: Eternal Hunt to zupełnie nowe przygody

Według oficjalnego opisu, modyfikacja dodaje „nowe animacje, sceny, wrogów, przedmioty, zbroję, broń, historię, efekty, pseudo-zadania, medytację w czasie rzeczywistym, automatyczne ukrywanie broni w płaszczach, przedmioty do noszenia w kieszeni, system krwi/gore, znaczniki 3D HUD, system pogodowy, lodowy oddech i wiele więcej".

Wiedźmin 3: Dziki Gon sam w sobie jest już ogromną grą, ale mod Eternal Hunt, którego pobierzecie na Nexusmod ma na celu uczynienie ją jeszcze większą. "Wieczna Polowanie" jest zdecydowanie modem wartym dodania i jest doskonałym sposobem na zabicie czasu przed kolejnym sezonem serialu Netflix.

WIEDŹMIN 3 PEŁEN ABSURDU?! 5 RZECZY, KTÓRE SIĘ TOTALNIE NIE UDAŁY | To Się Kręci #19

Wiedźmin QUIZ: Prawda czy Fałsz? Ostateczny test o Geralcie z Rivii. Tylko mutanci zdobędą 17/17 pkt

Pytanie 1 z 17
Geralt został poddany Próbie Traw
Listen on Spreaker.