Geralt i Ciri

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=kXKhjSjcdJM

Wiedźmin 4

Wiedźmin 4 Polaris to nowa historia Ciri. Geralt z Rivii nie ma wątpliwości!

2024-05-08 7:38

CD Project RED oficjalnie rozpoczął dostarczać fanom serii Wiedźmin co raz to więcej konkretnych informacji. Prócz tego, że dowiedzieliśmy się o fakcie, kiedy możemy spodziewać się tajemniczego projektu Polaris, tak też dyrektor odpowiedzialny za grę zdradził, że powrót Białego Wilka jest możliwy. Teraz ten, we własnej osobie, a konkretnie jego głos uważa powrót Ciri w roli głównej Wiedźmina 4 za bardzo prawdopodobny.

Niedawno CD Project RED zalało nas informacjami na temat Wiedźmin 4 Polaris. Dowiedzieliśmy się m.in. o zarysie fabuły, przybliżonej dacie premiery oraz czy Geralt z Rivii powróci do gry. Teraz głos zabrała jedna z ważniejszych postaci dla całego uniwersum, czyli angielski głos Białego Wilka, amerykański aktor głosowy Doug Cockle. W wywiadzie dla IGN ten podzielił się swoją interesującą wizją, w której to Ciri miałaby powrócić do gry i zapoczątkować nową Wiedźmińską sagę.

Czytaj też: GTA VI — zwiastun, fabuła, premiera, cena, postacie, Vice City. Wszystko, co wiemy o nowej grze Rockstar

Ciri główną protagonistką Wiedźmin 4 Polaris?

Aktor w wywiadzie dla IGN powiedział - "Najlepszą teorią, jaką słyszałem i ma sens, jest ta, która twierdzi, że skupią się na Ciri w jej przygodach w jakiś sposób, ponieważ w książkach Ciri podróżuje między wymiarami i między światami. To jedna z jej mocy i robiła to w grze. Myślę więc, że byłoby naprawdę ekscytujące, gdyby Wiedźmin 4 w jakiś sposób skupił się na przygodach Ciri" – tłumaczy Doug Cockle.

To nie wszystko, ponieważ aktor głosowy Geralta z Rivii uważa, że polskie studio od dawna przygotowało Ciri właśnie do pierwszoplanowej roli w nowej sadze.

"W pewnym sensie przygotowali ją do tego w Wiedźmin 3: Dziki Gon, ponieważ możesz grać jako Ciri w niektórych częściach gry. Czuję więc, że jeśli tego nie zrobią, to wiem, o czym będzie Wiedźmin 5, bo to po prostu ma sens. Sam nie mam pojęcia. Jestem podekscytowany i czekam, aż sam się dowiem, jak to będzie wyglądać" – podsumował Cockle.

Mans Zelmerlow w Polsce

Która postać z Wiedźmina byłaby twoją miłością? Nasz QUIZ odpowie na wasze pytania!

Pytanie 1 z 8
Twój styl walki to?