Wiedźmin od Netflix. Sezon 4 opóźniony! Zdjęcia stanęły w miejscu!

i

Autor: Netflix - materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin od Netflix. Sezon 4 opóźniony! Zdjęcia stanęły w miejscu!

2023-07-26 13:57

Prace nad nowym sezonem Wiedźmina od Netflix oficjalnie opóźnione! Zdjęcia do kolejnego rozdziału historii o Białym Wilku i jego dziecku niespodziance, gdzie Liam Hemsworth pojawi się w roli Geralta z Rivii nie zaczną się w planowanym terminie. Jaki jest powód i kiedy wznowione zostaną prace na serialem? Czy to oznacza również opóźnienie premiery na Netflixie?

Od jesieni 2022 roku trwają prace nad nową odsłoną serialu Wiedźmin. Zdjęcia do Wiedźmina 4 od Netflix miały rozpocząć się we wrześniu 2023 i potrać do maja 2024. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak się nie stanie, a zdjęcia zaczną się dopiero na początku roku 2024. Powodem jest najpewniej wciąż trwający strajk aktorów. Członkowie SAG-AFTRA nie będą mogli uczestniczyć w premierach, udzielać wywiadów za ukończone prace, chodzić na rozdania nagród, uczestniczyć w festiwalach filmowych, a nawet promować projekty w mediach społecznościowych w czasie trwania strajku.

WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)

Wiedźmin od Netflix. Sezon 4 opóźniony - co premierą?

Opóźnione prace na planie zdjęciowym oznaczają niestety również opóźnioną premierę serialu. Jeśli nagrania rozpoczną się na początku 2024 roku, to nowy sezon Wiedźmina w zasadzie na pewno nie trafi do nas pod koniec 2024 roku. Będziemy musieli poczekać na jego premierę aż do 2025, co wydaje się niesamowicie odległą datą.

Wiedźmin - arcytrudny quiz ze znajomości sagi!

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Angoulême?