Władca Pierścieni

Władca Pierścieni: Legolas i Gimli z klocków LEGO! Cena zestawu jest zaskakująco niska!

2024-06-25 11:45

Legolas i Gimli z klocków LEGO? Teraz możesz ich zbudować dzięki zupełnie nowemu zestawowi klocków z motywem Władcy Pierścieni. Dwie figurki są już dostępne w sprzedaży, a cena jest naprawdę niska! Świetnie wpiszą się w twoją kolekcję, a jednocześnie ich składanie da ci wiele frajdy. Ten zestaw nadaje się również dla młodszych miłośników Tolkiena!

,,Przywołaj wspomnienia z niesamowitych przygód Drużyny Pierścienia dzięki figurkom LEGO BrickHeadz Legolas i Gimli (40751). Obydwa modele bohaterów z Władcy Pierścieni mają rozpoznawalne akcesoria, które zachwycą fanów w wieku od 10 lat. Legolas trzyma łuk i strzały, a Gimli ma topór. Ten kolekcjonerski zestaw to ciekawy pomysł na prezent dla chłopców, dziewczynek i każdego fana Władcy Pierścieni. Figurki należą do szerokiej serii LEGO BrickHeadz."- czytamy w oficjalnym opisie zestawu. - Zestaw konstrukcyjny dla dzieci z bohaterami Władcy Pierścieni™ — oddaj hołd dwóm odważnym członkom Drużyny Pierścienia, budując figurki LEGO BrickHeadz Legolas i Gimli.

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Władca Pierścieni: Legolas i Gimli z klocków LEGO

Figurka Legolasa ma specjalnie zdobiony tułów oraz łuk i strzały, a figurka Gimliego posiada zdobiony hełm i topór. Ponadto  do każdej figurki dołączono osobne instrukcje budowania, każdą z nich można umieścić też na osobnej płytce konstrukcyjnej. Kolekcjonerskie modele z Władcy Pierścieni stanowią oczywiście tylko małą część szerokiej serii zestawów LEGO BrickHead. Świetnie sprawdzą się dla fanów Tolkiena, którzy ukończyli 10 lat. Zestaw składa się z 297 elementów.

Wymiary:

  • figurka Legolasa ma 9 cm wysokości,
  • figurka Gimliego ma 8 cm.

LEGO: Legolas i Gimli - CENA zestawu

Zestaw znajdziecie w niskiej cenie, bo za jedyne 84,99 zł! Warto swoją kolekcję powiększyć również o Gandalfa i Balroga. Starszym miłośnikom prozy Tolkiena i filmów z serii Władca Pierścieni, polecamy również wyjątkowy zestaw klocków Władca pierścieni: Barad-dûr.

Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia - prawda czy fałsz?

Pytanie 1 z 10
Boromir przyjechał do Rivendell zamiast swojego brata Faramira