Faker Ahri Skins

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends — Ogromna sprzedaż Ahri Fakera! Absurdalna cena nie była problemem

2024-06-25 9:18

Słynny bojkot skórki Ahri Fakera w ramach League of Legends Hall of Fame można uznać za przegrany. Jak pokazują najnowsze raporty, absurdalna cena za skina do gry nie była problemem, ponieważ zakupiło ją masa graczy, tylko w ciągu godziny.

Faker rozbił bank. Wystarczyła jego obecność

Faker wraz z Binem i Elkiem pojawili się 23 czerwca na transmisji Douyin, aby promować różnorodne produkty z linii League of Legends w wersji fizycznej i w grze. Według raportu Sohu ponad 100 000 widzów oglądało i próbowało zdobyć przedmioty — niektóre z nich zostały przecenione, ale w ograniczonej ilości.

Czytaj też: LEC „traci swój urok”. Fani League of Legends przygotowują się na „mroczne czasy” 

Oczywiście w tym wszystkim nie mogło zabraknąć Fakera pokazującego skina Ahri z Hall of Fame. Po ponad godzinie prezentacji jej możliwości oraz niestandardowych efektów gracz wylogował się... ponieważ wszystkie egzemplarze skina zostały sprzedane.

Łącznie, jak podaje Sohu, wliczając w to zarówno podstawową, jak i sygnowaną wersję pakietu Ahri Fakera, odnotowano sprzedaż na poziomie około 660 000 dolarów. Biorąc pod uwagę, że sprzedaż produktów w ramach transmisji rozpoczęła się zaledwie godzinę wcześniej, jest to imponująca liczba i pokazuje, że pomimo ogromnego sprzeciwu, jaki pakiet spotkał się w Internecie, pakiet Faker i Ahri Hall of Fame pozostają niezwykle popularny, szczególnie wśród Chińskich fanów.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?
Listen on Spreaker.