Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass. 18 czerwca ze świetnym horrorem! Perełka wystraszy graczy

2024-06-13 7:44

Abonenci Xbox Game Pass mogą już teraz zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 18 czerwca 2024 roku, ponieważ tego dnia do popularnej usługi Microsoftu dołączy horror Still Wakes the Deep. Co ważniejsze, gra zostanie udostępniona graczom w dniu swojej premiery.

Xbox Game Pass 18 czerwca z mocnym horrorem

Still the Wakes Deep będzie dostępny w Xbox Game Pass od dnia swojej premiery. Tytuł został opracowane przez cenione studio The Chinese Room, odpowiedzialne za m.in. Dear Esther, Amnesia: A Machine for Pigs, Every's Gone to the Rapture i Little Orpheus. Akcja Still Wakes the Deep rozgrywa się na odizolowanej platformie wiertniczej, a gracze będą zmagać się z nadprzyrodzonymi siłami. W chwili pisania tego tekstu znaczna część Still Wakes the Deep pozostaje tajemnicą, więc abonenci Xbox Game Pass będą musieli sprawdzić grę samodzielnie 18 czerwca. Będzie ona również dostępna na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, jak i PS5.

Czytaj też: Xbox Game Pass Marzec 2024 dodał najbardziej niedoceniony polski hit 2022 r. Teraz zachwyca!

Still Wakes the Deep to nie jedyna gra zaprezentowaną podczas wiosennej prezentacji Future Games Show. Podczas wydarzenia potwierdzono również, że Harold Halibut dołączy do oferty Xbox Game Pass już w dniu swojej premiery, czyli 16 kwietnia. Podczas gdy Still Wakes the Deep to gra typu horror, Harold Halibut to gra przygodowa z niesamowicie imponującą grafiką claymation styl. Gra przyciąga uwagę już od dłuższego czasu i ekscytujące będzie sprawdzenie, czy sprosta oczekiwaniom.

Czytaj też: Xbox Game Pass Marzec 2024 otrzymał grę ze 186 zakończeniami! Gracze sprawdzą świetną historię

Still Wakes the Deep to jak dotąd jedyna gra potwierdzona w czerwcu w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, ale na kwiecień potwierdzono wiele gier. Do Harolda Halibuta dołączą:

  • Ark: Survival Ascended - 1 kwietnia
  • F1 23 - 2 kwietnia
  • Superhot: Mind Control Delete - 2 kwietnia
  • Turbo Golf Racing - 4 kwietnia
  • Botany Manor - 9 kwietnia
  • Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes - 23 kwietnia
  • Another Crab's Treasure - 25 kwietnia
  • Manor Lords - 26 kwietnia
PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?