Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Kwiecień 2024: Gracze przecierają oczy! Prawdziwy hit AAA dodany do abonamentu

2024-04-24 8:16

Xbox Game Pass ponownie pozytywnie zaskakuje posiadaczy abonamentu Microsoft. Tym razem firma zdecydowała się dodać hit AAA z 2018 roku, który konkurował z serią Uncharted produkcji Naughty Dogs. Gracze sprawdzą najnowsze przygody Lary Croft w 60 klatkach na sekundę.

Shadow of the Tomb Raider dodany do Xbox Game Pass

Użytkownicy Xbox Game Pass mogą sprawdzać Shadow of the Tomb Raider w ramach subskrypcji. Doceniona przez krytyków przygodowa gra akcji to dziewiąty tytuł, który trafi do subskrypcji Xbox Game Pass w kwietniu 2024 roku.

Czytaj też: Xbox Game Pass Kwiecień 2024: Wysoko oceniany hit 2023 r. otrzyma tryb współpracy!

Wydany w 2018 roku Shadow of the Tomb Raider jest trzecią odsłoną trylogii Tomb Raider Survivor. Zarówno wersja na komputery PC, jak i na konsolę Xbox zadebiutowała ze świetnym przyjęciem krytyków, co potwierdzają ich metascores w serwisie Metacritic wynoszące odpowiednio 77 i 82. Port PC może pochwalić się także ponad 55 000 „bardzo pozytywnych” recenzji użytkowników na platformie Steam.

Co ważniejsze, cała trylogia Tomb Raider Survivor jest teraz dostępna w usłudze Xbox Game Pass. Użytkownicy Xbox Series X mogą uruchamiać grę w 60 klatkach na sekundę, i tak dzieje się od czasu wprowadzenia łatki zwiększającej wydajność nowej generacji latem 2021 roku.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?