Xdefiant

i

Autor: Ubisoft

Xdefiant

Xdefiant z fatalną informacją dla graczy PS5. Główna atrakcja graczy została im odebrana

2024-05-21 9:43

Na nieszczęście dla graczy PlayStation 5, darmowa strzelanka FPS firmy Ubisoft, XDefiant, zostanie uruchomiona bez platynowego trofeum do odblokowania. Fani FPS czekali na XDefiant całe wieki, ale oczekiwanie dobiegło końca. Po wielu okresach testowych data premiery XDefiant jest już blisko.

Premiera XDefiant odbędzie się we wtorek, 21 maja. Darmo gra Ubisoft dostępna będzie wyłącznie w trybie online i z tego powodu ostrzegamy wszystkich chętnych, którzy będą chcieli sprawdzić rywala Call of Duty moment po swoim debiucie. Miejmy jednak nadzieję, że premiera XDefiant przebiegnie bezproblemowo, a serwery wytrzymają napór graczy. Co ciekawe, to nie jedyny problem, z którym mogą spotkać się gracze.

Czytaj też: Xdefiant, główny rywal Call of Duty i Battlefield na 2024 r. z mocną odpowiedzą w stronę hejterów

Xdefiant bez platyny na PS5

XDefiant zostanie wydany na PC, PS5 i Xbox Series X. Podobnie jak większość współczesnych gier i ta będzie posiadać osiągnięcia/trofea do odblokowania. Większość gier na PS5 zawiera platynowe trofeum, czyli kamień milowy w grze, ale produkcja Ubisoftu będzie wyjątkiem od tej reguły. Według danych udostępnionych przez PSN Profiles, XDefiant nie posiada platynowego trofeum. W grze znajdziemy tylko 13 trofeów.

Chociaż niektórzy gracze na PS5 będą rozczarowani brakiem platynowego trofeum, miejmy nadzieję, że gra spełni oczekiwania. Premiera XDefiant obejmuje 14 map i pięć różnych trybów gry, a jeśli się powiedzie, Ubisoft będzie nadal wspierać grę poprzez regularne aktualizacje zawartości. Czas pokaże, jak XDefiant wypadnie na tle wielu innych gier FPS na zatłoczonym rynku strzelanek.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?