Videl

i

Autor: Dragon Ball

Dragon Ball

Dragon Ball — Ten cosplay rozkochał w sobie fanów. „Najsilniejszy ziemski wojownik”

2024-07-10 12:00

Seria anime i manga Dragon Ball opiera się na wojownikach Z, a konkretnie Super Saiyanach, którzy prezentują niesamowite umiejętności podczas rywalizacji z antagonistami serii. Przez to niedocenianych jest jednak wielu innych bohaterów. Teraz fani zmienili front, kiedy to ujrzeli cosplay „Najsilniejszego ziemskiego wojownika”.

Fani Dragon Ball oczarowani cosplayem Videl

Użytkowniczka Instagrama, hyrulchic, przemieniła się w Videl, zawziętą mistrzynię sztuk walki z ostatniej sagi Dragon Ball Z. Jej cosplay jest wzorowany na oryginalnej wersji bohaterki, kiedy ona i Gohan byli jeszcze uczniami szkoły średniej w Orange Star High School. To także powrót do czasów, gdy Videl była znana tylko z tego, że była córką Mr. Szatana.

Czytaj też: Dragon Ball to wzruszające anime — 5 momentów, które pamiętamy do dzisiaj

Cosplay Videl autorstwa hyrulchic to uderzające odwzorowanie postaci z anime w prawdziwym życiu. Widoczny jest wygląd i postawa Videl, a także wizerunek jej przyszłego męża ubranego w kostium Wielkiego Saiyamana. Fani Dragon Ball oszaleli na punkcie cosplayu nazywając go „trafionym”, „fantastycznym” i „pięknym”. „Jedno z moich ulubionych waifu z dzieciństwa” - dodał na koniec jeden z fanów.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Prawda czy Fałsz. Jak dobrze znasz kobiece postacie z anime?

Pytanie 1 z 20
ChiChi walczyła podczas Tenka-ichi Budōkai.