GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 blisko pobicia kolejnego rekordu! To kamień milowy dla świata gier. Fani się jednoczą

2024-07-10 9:00

Udostępnienie przez Rockstar Games pierwszego zwiastuna Grand Theft Auto VI było momentem, które z pewnością zapisze się w historii świata gier, ale i nie tylko. 13 lat czekania na nowe wieści dały o sobie znać, a gracze już wypatrują, kiedy trailer pobije kolejny, niesamowity rekord 200 miliona odsłon.

Premiera pierwszego zwiastuna GTA VI była wielkim wydarzeniem nie tylko w świecie gier, ale w pewnym stopniu także w mediach głównego nurtu. Teraz, siedem miesięcy później zwiastun może osiągnąć kolejny kamień milowy w serwisie YouTube, czyli 200 milionów wyświetleń. Do tego wyniku wystarczy zaledwie miliona wyświetleń.

Czytaj też: GTA 6 we wrześniu 2024 r. ponownie poruszy Internet. Odkrył drugi zwiastun gry?

1. zwiastun GTA VI potrzebuje 1 mln wyświetleń do pobicia kolejnego rekordu

Pierwszy oficjalny zwiastun GTA VI miał ukazać się 5 grudnia 2023 roku, ale Rockstar musiał wypuścić go nagle, wiele godzin przed planowanym terminem, ze względu na wyciek. Niemniej jednak film i tak pobił wiele rekordów, m.in. najczęściej oglądany teledysk niemuzyczny w ciągu 24 godzin na platformie.

Kilka miesięcy później zwiastun nadchodzącego tytułu jest o krok od kolejnego ważnego kamienia milowego, ponieważ wkrótce osiągnie imponującą liczbę 200 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Fani wspólnie nawołują do zmotywowania się i pobicia kolejnego rekordu, który może przyspieszyć publikację drugiego zwiastuna Grand Theft Auto VI. O tym aktualnie nie wiele wiadomo, jednak przełom może nastąpić jeszcze we wrześniu tego roku.

5 gier dla fanów GTA 6 w 2024 roku, w które nigdy nie zagrasz - a warto!

GTA 6 QUIZ. Ile wiesz o nowej grze Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
Który gad pojawia się w trailerze GTA VI?
Listen on Spreaker.