League of Legend - VI

i

Autor: RIOT https://www.leagueoflegends.com/pl-pl/champions/vi/

League of Legends

League of Legends. Ile warte jest twoje konto? Możesz to sprawdzić

2024-06-10 7:47

Godziny spędzone przy grze Riot Games, comiesięczne zakupy ulubionych skórek oraz ranga w rozgrywkach rankingowych. To wszystko przekłada się na wartość waszego konta w League of Legends. Takie mogą mieć wartość sentymentalną albo pieniężną, na którą składa się wiele czynników. W tym poradniku przedstawiamy, jak mniej więcej obliczyć wartość waszego konta.

Ile warte jest Twoje konto w League of Legends? Sprawdź to sam!

Konta League of Legends nierzadko dla wielu graczy są zwyczajnie bezcenne, ponieważ składa się na nie wiele czynników. Na przykład takie jak poświęcony czas, odpowiednio wysoka ranga w rozgrywkach rankingowych oraz ilość posiadanych elementów kosmetycznych. To czyni każde konto stałego bywalca świata Runeterry wyjątkowym na swój sposób. Z pewnością nie raz przeszło wam przez myśl - ile faktycznie może być warte moje konto w grze Riot Games. Odpowiedz, nie jest taka prosta, jednak wiemy jak mniej więcej obliczyć jego wartość.

Ile warte jest twoje konto w League of Legends?

Żeby dobrze wycenić konto League of Legends, wpierw trzeba spojrzeć na parę czynników, takich jak ranga, poziom oraz liczba posiadanych skórek. Dodatkowo na jego wartość może wpłynąć region, na którym założone jest wasze konto. Jak wiemy, europejski poziom trochę odstaje od tego azjatyckiego, a różni gracze, szukają różnych kont, nawet czasem po to, aby sprawdzić swoje faktyczne umiejętności lub podokuczać słabszym graczom.

Gracze, którzy chcieliby określić wartość swojego konta, musieliby wziąć pod uwagę rangę i liczbę posiadanych skórek za 1350 RP. Średnio konta pomiędzy brązem a złotem są często warte od 20 do 80 zł. Liczby te mogą się znacznie różnić w zależności od skórek, które posiada konto. Podczas gdy konta pomiędzy brązem a platyną będą miały skromne różnice, tak konta League of Legends będą droższe po skrajnie przeciwnych stronach drabinki rankingowej. Konta Challenger mogą być warte nawet i parę tysięcy złotych, a konta z rangą Żelazo są zwykle warte w okolicach 400 zł.

Oczywiście domyślamy się, że dla każdego swoje konto może mieć inną wartość albo być wręcz bezcenne. Przecież na wbijanie rangi i poziomu składają się między innymi pot, nerwy, umiejętności oraz masa godzin poświęcona League of Legends, a często takie rzeczy są zwyczajnie niepoliczalne. Natomiast jeśli jesteście zainteresowani, ile mniej więcej mogłoby być warte wasze konto, to już wiece jak to sprawdzić.

Express Biedrzyckiej - dr hab. Renata MIEŃKOWSKA-NORKIENE

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?