League of Legends. Nowe, arcypiękne skórki dla ulubionych postaci graczy! Dostaną je między innymi Tristna i Lux!

i

Autor: www.facebook.com/leagueoflegendspolska Lila z Wróżkowego Dworu

League Of Legends

League Of Legends konto LOL PBE: Jak założyć konto na serwerze testowym? Instrykcja krok po kroku

2024-06-03 17:45

Zanim jakakolwiek nowa postać lub tryb trafi na oficjalne serwery LoL'a, wpierw musi przejść tak zwany okres próby na publicznym serwerze testowym. To właśnie tam ludzie odpowiedzialni za najnowsze uaktualnienia w Riot zbierają potrzebny feedback od graczy, którzy mogą przetestować nadchodzące rzeczy do League of Legends Jak stworzyć konto PBE? Odpowiedz, znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

  1. Jak zrobić konto PBE w League of Legends?
  2. Jak założyć konto PBE?
  3. Jak pobrać klienta PBE
  4. Plusy i minusy PBE

Jak zrobić konto PBE w League of Legends?

PBE, czyli Publiczny Serwer Testowy w League Of Legends służący do próbowania i eksperymentowania funkcji, które nie są (i być może nigdy nie będą) gotowe do zaimplementowania w grze. Tak tłumaczy to Riot, jednak dla nas, graczy jest to zwyczajnie odskocznia oraz możliwość zapoznania się z nowościami nadchodzącymi do gry. Kiedyś PBE było ekskluzywnym serwerem dostępnym tylko dla nielicznych. To jednak nie przynosiło deweloperom zamierzonych efektów, którzy postanowili otworzyć go dla wszystkich, aby zbierać jeszcze więcej informacji na temat ich planowanych aktualizacji. Jesteście ciekawi jak dostać się na serwer PBE? Pod spodem przedstawiamy to krok po kroku.

Jak założyć konto PBE?

Aby utworzyć konto PBE, przejdź do strony rejestracji PBE w witrynie Riot i upewnij się, że Twoje konto spełnia kryteria kwalifikacyjne. Jeśli nie masz aktualnych banów i masz co najmniej trzeci poziom honoru w League of Legends, będziesz mógł utworzyć konto.

Jak pobrać klienta PBE

Instalacja klienta PBE jest podobna do zwykłego klienta pod względem wyglądu, działania i rozmiaru. Można go znaleźć na oficjalnej stronie Riot Games. Aby pobrać klienta, potrzebujesz około 12 gigabajtów wolnego miejsca na komputerze. Po utworzeniu konta PBE i pobraniu klienta pozostaje tylko zalogować się i grać.

Plusy i minusy PBE

Posiadanie konta PBE ma wiele zalet. Otrzymujesz dostęp do najnowszych bohaterów, skórek i innej zawartości, zanim zostaną one opublikowane, a swoją opinię możesz przesłać do samych deweloperów. Oczywiście jest również kilka wad tego procesu. Serwery PBE znajdują się w Chicago, co oznacza, że jeśli grasz z Europy, Oceanii lub innego regionu, będziesz musiał poradzić sobie z wysokim pingiem. Jeśli jednak desperacko pragniesz wypróbować najnowszą zawartość w League of Legends przed resztą graczy, nie zaszkodzi założyć konto PBE i wejść na serwery testowe.

Express Biedrzyckiej - Jakub MAJMUREK, Eliza OLCZYK RUNDA 1

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?
Listen on Spreaker.