Venom

i

Autor: Insomniac Games

Marvel's Spider Man

Marvel’s Spider Man 2. Aktor z pierwszą zajawką Venom: Lethal Protector

2024-06-19 8:42

Aktor głosowy stojący za Venomem w Marvel's Spider-Man 2 potencjalnie nawiązał do istnienia spin-offu Venoma. Poważne naruszenie danych Insomniac w grudniu 2023 r. ujawniło, że studio planuje pełnoekranową grę opartą na złoczyńcy, ale jest to pierwszy raz, kiedy ktoś związany z projektem odwołuje się do niej bezpośrednio.

Wyciek Insomniac nagłośnił cały plan studia na następną dekadę, ujawniając nie tylko ogromne projekty Marvela, ale także planowane premiery kolejnej gry Ratchet and Clank oraz inne IP. Jednak jednym z bardziej zaskakujących projektów na liście był spin-off Venoma z podtytułem Lethal Protector, którego premiera planowana była na rok 2025. Zakres gry rzekomo odpowiada Spider-Man: Miles Morales z 2020 roku.

Czytaj też: Marvel's Spider-Man 2 — 4 bohaterów, którzy mogą pojawić się w DLC

Aktor głosowy potwierdza Marvel's Venom?

Wskazówki dotyczące projektu skupionego na Venomie istniały jeszcze przed wyciekiem, ponieważ postacią można było sterować przez krótki czas w Spider-Man 2. Venom posiadał własne unikalne animacje, zestaw ruchów i wykończenia. Co więcej, aktor głosowy Tony Todd zdradził wcześniej, że w Spider-Man 2 jego postać wykorzystuje tylko 10% swoich kwestii dialogowych.

Czytaj też: Marvel's Spider Man 2: Poznaliśmy nowe DLC na 2024 roku? Znany złoczyńca dołączy do gry!

Teraz Todd najwyraźniej nawiązał do spin-offu Venoma w niedawnym tweecie skierowanym do aktora głosowego Petera Parkera, Yuriego Lowenthala. Życzył on mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin oraz dał do zrozumienia, że ​​ukończyli „dwa duże projekty, które wciąż się liczą”, z których jeden to oczywiście Spider-Man 2, a drugi potencjalnie to Venom: Lethal Protector.

Należy zauważyć, że Todd wyraźnie używa słowa „ukończony”, co prawdopodobnie sugeruje, że on i Lowenthal zakończyli pracę nad projektem. Jeśli Insomniac planuje wydanie Venom: Lethal Protector na rok 2025, prace nad dialogami powinny zostać już ukończone, a komentarz Todda może być pierwszą zajawką.

Czytaj też: Marvel's Spider Man 2 z szokującym DLC? Nowa wersja Petera Parkera! Carnage w roli głównej

Technologiczny Przegląd Tygodnia - 14.06

Facebook QUIZ: Jak dobrze znasz platformę społecznościową?

Pytanie 1 z 13
Kiedy powstał Facebook?