Wiedźmin 3 potwory

i

Autor: CD Project RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3 z nową mechaniką walki. Ogromne rozszerzenie pokazuje możliwości Geralta

2024-07-21 19:40

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już uważany za arcydzieło, ale żadna gra nie jest idealna, a jeden z twórców sam stwierdził, że ​​gra mogłaby zyskać na gruntownej zmianie systemu walki. Sprawy w swoje ręce postanowili wziąć fani!

Na Wiedźmin 4 Polaris jeszcze trochę poczekamy, chociaż aktualnie wiemy o nim już całkiem dużo. Z powodu lat oczekiwania na produkcję CD Projekt RED, fani za sprawą REDKit postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i ponownie powrócić do Dzikiego Gonu. Tym razem zabrali się za nową mechanikę walki, którą pokochają fani Soulslike.

Czytaj też: Wiedźmin I. Remake od CD Projekt. DATA PREMIERY, GAMEPLAY, ZMIANY. Wszystko, co musisz wiedzieć!

Wiedźmin 3: Dziki Gon z nową mechaniką walki

Soulslike Combat to zupełnie nowy mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który, jak się domyślacie, dodaje do gry styl walki bardziej przypominający Soulslike'i. Mod jest kompatybilny z najnowszą aktualizacją nowej generacji, a także zawiera pokaz możliwości Geralta z Rivii.

Załączony film pokazuje, jak nasz Wiedźmin ćwiczy swoje ruchy na brzegu rzeki, tnąc i siekając swój niewidzialny cel. Walka jest znacznie bardziej płynna i łączy w sobie obroty, długie wypady, ataki pchnięcia oraz zdecydowanie przypomina potyczki z gier Soulslike.

Modyfikację można już teraz pobrać bezpłatnie i dodać do Wiedźmina 3. Chociaż jest to tylko niewielka zmiana, znacząco usprawni ona walkę w trakcie gry. Warto podkreślić, że to kolejny mod, który powstał w oparciu o oficjalne narzędzia CD Projekt Red, REDKit, które zostało wydane w zeszłym miesiącu.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Czy nadajesz się na Wiedźmina? Sprawdź to z naszym QUIZEM

Pytanie 1 z 8
Jakim typem osoby jesteś: