Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass 25 czerwca z wielkim hitem 2024 r. Idealny czas na sprawdzenie ten gry

2024-06-21 10:17

Microsoft właśnie zapowiedział drugą falę tytułów w ramach Xbox Game Pass na czerwiec 2024 roku. Fani sportowych wrażeń nie powinni narzekać, szczególnie, że jedna z gier będzie idealnym uzupełnieniem turnieju piłkarskiego, EURO 2024.

EA Sports FC 24 melduje się w Xbox Game Pass

Jak poinformował Microsoft, EA Sports FC 24 dołączy do Xbox Game Pass 25 czerwca. Najnowsza gra piłkarska EA znajdzie się w PC Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate dzięki partnerstwu Microsoftu z EA Play. Jeśli zastanawiacie się, jak urozmaicić sobie aktualnie trwający turniej piłkarski, UEFA EURO 2024, który obecnie odbywa się w Niemczech w dniach 14 czerwca – 14 lipca, macie odpowiedź.

Czytaj też: Euro 2024. YouTuber wkradł się na mecz! Pomogła maskotka

10-godzinna wersja próbna EA Sports FC 24, i tak została uwzględniona w Xbox Game Pass w ramach partnerstwa z subskrypcją EA Play firmy Electronic Arts, ale teraz nie będziecie musieli się ograniczać.

Z racji trwania EURO 2024, pojawienie się EA Sports FC 24 nie mogło nastąpić w lepszym momencie dla fanów piłki nożnej, którzy subskrybują Xbox Game Pass. Teraz będziecie mogli nie tylko oglądać najlepsze drużyny w akcji, ale również być częścią turnieju, sami doprowadzając reprezentację polski do upragnionego tytułu mistrza Europy.

EURO 2024 WIDEO: Robert Lewandowski powrócił do treningów z reprezentacją

EA Sports FC 24. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z serii FIFA

Pytanie 1 z 11
Jak nazywała się pierwsza FIFA?