GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 z drugim zwiastunem gry 12 sierpnia?! Odkrył datę premiery. Podzielił się szczegółami

2024-06-27 8:26

Społeczność graczy nie mogła doczekać się dnia, w którym pojawi się pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI, a po jego udanym debiucie apetyt wzrósł. Znając historię Rockstar Games, ci nie lubią się spieszyć, ale teraz, jeden z fanów twierdzi, że odkrył tajemnicę drugiego zwiastuna.

Drugi zwiastun GTA VI coraz bliżej? Ta teoria przykuwa uwagę

Od czasu opublikowania pierwszego zwiastuna społeczność graczy stała się niezwykle czujna. Nie tak dawno temu Take-Two Interactive, spółka-matka Rockstar Games, przeprowadziła rozmowę z inwestorami, a fani byli pewni, że drugi zwiastun GTA VI zostanie opublikowany w ten sam dzień lub chwilę później. Niestety, nie ujawniono nic nowego, ale społeczność graczy odetchnęła z ulgą, słysząc oficjalne okno premiery, zaplanowane na jesień 2025 roku.

WAŻNE: GTA 5: Gracz odkrył nieopublikowane DLC! Teraz dzieli się ważnym szczegółem

Brak kluczowej informacji, czyli kiedy pojawi się drugi zwiastun gry, nie przeszkodził fanom snuć kolejnych teorii. Według nich, ten, po prześledzeniu historii Rockstar Games oraz sposobie, w jaki firma udostępniała zwiastuny, powinien pojawić się w okolicach 12 sierpnia 2024 roku. Co ciekawe, temu wszystkiemu pomógł tatuaż.

Czytaj też: GTA 6 — Wszyscy uciekają przed największą premierą wszechczasów. Nawet Xbox

To właśnie tego dnia, 12.08.2024 r. odbędzie się kolejna rozmowa o wynikach, w której udział weźmie m.in. Take-Two. Teoria sugeruje, że może to być idealny moment na opublikowanie drugiego zwiastuna po ogłoszeniu wyników.

Czytaj też: Chained Together hitem Steam — czy warto? W tą perełkę grało nawet 80 tys. graczy jednocześnie

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?