Aurora

i

Autor: Riot

League of Legends

LoL Aurora. Nowa postać w pełnej krasie! Poznaj historię „Czarownicy Między Światami”

2024-06-20 8:09

Po kilku miesiącach Riot Games wreszcie zaprezentowało historię i portret nadchodzącej bohaterki League of Legends, Aurory. „Czarownica Między Światami” pochodzi z zamarzniętych pustkowi Freljordu i należy do rasy Vastajów, takiej samej jak Rengar i Ahri.

Poznaj historię Aurory

Aurora pochodzi z małej wioski położonej głęboko we Freljordzie i od najmłodszych lat posiadała zdolność widzenia duchów i ich dziwnego królestwa. Jej wyjątkowość pod tym względem spowodowała, że ​​stała się odizolowana oraz indywidualistyczna, a ostateczne odkrycie „nowych” i obcych duchów w jej rodzinnej wiosce wzbudziło jej zainteresowanie, odciągając ją od osady w pogoni za wiedzą. Aurora wreszcie natknęła się na dzikiego ducha łosia i zapragnęła go oswoić. To ostatecznie połączyło ją z istniejącymi mistrzami, Ornnem i Udyrem, którzy pomogli jej na jej ścieżce.

Czytaj też: League of Legends Aurora z wyciekiem umiejętności. Wideo pokazuje możliwości postaci

Związek Aurory z Ornnem był pokazywany już wcześniej w kliencie League of Legends. Pod przewodnictwem Udyra Aurora udała się na audiencję do Wielkiego Barana, który wyjawił jej imię jej duchowego łosia – Haestryra. Duch okazał się także jednym z wielu półbogów i rodzeństwem Ornna, Volibeara i Anivii. Aurora pragnie odnaleźć drogę do domu, aby Haestryrowi mógł do niego powrócić, dlatego opuszcza mieszkanie Ornna i rusza w celu odnalezienia innych półbogów, którzy mogą posiadać klucz do losu Haestryra.

Historia Aurory wiąże ją bezpośrednio z kilkoma istniejącymi bohaterami, a wraz z dalszą historią bohaterki, prawdopodobnie zobaczymy jeszcze więcej znajomych twarzy. Freljord to jeden z najciekawszych regionów w całej Runeterze, pełen tajemnic i cudów, co czyni go idealnym miejscem dla każdego bohatera.

Czytaj też: LEC „traci swój urok”. Fani League of Legends przygotowują się na „mroczne czasy”

Aurora zostanie prawdopodobnie wydana w następnym cyklu aktualizacji, co oznacza, że ​​okno jej wydania będzie przypadać na drugą połowę lipca.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?