Fortnite

i

Autor: Epic games

Fortnite

Fortnite. V-Dolce za darmo na LIPIEC 2024. Jak je zdobyć?

2024-07-21 19:42

Fortnite jest pełen niesamowitych elementów kosmetycznych, a Epic Games wciąż dodaje ich więcej z każdą większą aktualizacją zawartości. Podczas gdy gracze mogą odblokować niektóre skórki za darmo w ramach specjalnych wydarzeń lub okazji, większość kosmetyków kosztuje V-dolce, które zwykle można kupić za prawdziwe pieniądze. W tym artykule przyjrzymy się, jak można zdobyć je za darmo.

Nawet jeśli masz stały dochód i możesz wygodnie kupować V-dolce, trudno odmówić, gdy są one oferowane za darmo. Powiększenie kolekcji skórek jest jednym z ostatecznych celów większości graczy Fortnite i można to osiągnąć jedynie poprzez gromadzenie większej liczby V-dolców. Przecież nieustannie Epic dodaje do sklepu tematyczne skiny, często nawiązujące do lubianych oraz cenionych IP. To nie tylko prowadzi do nieustannej chęci zdobywania ich, ale i utraty sporej ilości pieniędzy. Spokojnie, w tym artykule dowiecie się, jak za darmo zarobić parę V-Dolców w Fortnite.

Istnieje tylko kilka sposobów na zarabianie V-dolców bez wydawania pieniędzy, więc jeśli chcesz odblokować wiele przedmiotów kosmetycznych, najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić. Oto nasze wskazówki dotyczące zarabiania darmowych V-dolców w Fortnite.

Trzymaj się z dala od podejrzanych stron internetowych

Wpierw zaczniemy od ostrzeżenia, ponieważ gdy gracze wyszukują „darmowe V-dolce” w Google, zostaną powitani wieloma podejrzanymi stronami internetowymi i filmami na YouTube, które instruują graczy, aby pobrali oprogramowanie lub przekierowują ich do strony internetowej, na której będą musieli wprowadzić swoje dane logowania. Takie coś nie istnieje oraz nie ma sposobów, aby oszukać system Epic Games. Zwyczajnie V-Dolce trzeba zakupić lub zdobyć w inny, legalny sposób, który wymyślili twórcy gry.

Sposób 1 — dołącz do turniejów

Jeśli lubisz dreszczyk emocji oraz smak rywalizacji w Fortnite, możesz zainteresować się grą rankingową. Podczas gdy tryb areny pozwala graczom rywalizować na równie konkurencyjnej platformie, istnieją bardziej satysfakcjonujące sposoby, w jakie gracze mogą grać, aby zarobić gotówkę lub V-dolce. Turnieje w grze lub organizowane przez osoby trzecie rozgrywki z pulami nagród będą idealnymi miejscami dla rywalizujących graczy, aby zarobić V-dolce lub pieniądze.

Oprócz turniejów w grze, które organizuje Epic, gracze mogą znaleźć różne inne turnieje online na stronach internetowych organizatorów. Większość z tych turniejów będzie organizowana przez osoby trzecie, takie jak twórcy treści lub sponsorzy, a każdy turniej może mieć inne zasady. Oczywiście ta metoda nie będzie łatwa, ale przecież godziny spędzone przy Fortnite wreszcie mogą przeobrazić się w coś więcej niż tylko granie.

Sposób 2 — Bądź na bieżąco z kodami

Chociaż nie zdarza się to codziennie, Epic wydaje kody do Fortnite, nagradzając graczy skinami w grze. Te kody często pojawiają się podczas dużych wydarzeń, a gracze będą musieli je wykorzystać na swoich kontach, aby odebrać nagrody. Aktualnie nie ma żadnych takich kodów, jednak jeżeli kiedyś na taki natraficie, to w bardzo prosty sposób możecie je zrealizować:

 • Odwiedź oficjalną stronę Fortnite i zaloguj się na swoje konto,
 • Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu, a następnie „Zrealizuj kod” w menu rozwijanym,
 • Wpisz kod w podanym polu,
 • Otwórz Fortnite, aby potwierdzić otrzymanie przedmiotu.

Wygasłe kody sklepu z przedmiotami Fortnite obejmują:

 • PAX7N-79CGE-NMW6T-C9NZG
 • FAT6P-PPE2E-4WQKV-UXP95
 • Y2429-69CD3-WMYNS-Y64V2
 • 8Z35X-3ZWAB-BC57H-EQTQZ
 • P2XY4-QB7Z8-Y6GVZ-KZZBT
 • C64MD-U62R2-2B6ZM-6EQ4L
 • YNQJ7-4EVUP-RJDMT-ENRK6
 • Z4A33-NLKR2-V9X34-G3682

Sposób 3 — użyj tokena zwrotu V-dolców

Jeśli zastanawiasz się tylko, jak zdobyć kolejne V-dolce, ponieważ ostatnio wydałeś na skórkę, która ci się nie podobała, a teraz w sklepie jest lepsza. Spokojnie, istnieje rozwiązanie. Wszystkie konta Fortnite otrzymują trzy tokeny zwrotu, które pozwalają zwrócić zakupione kosmetyki i odzyskać cenne V-dolce. Każdego roku gracze otrzymają jeden token zwrotu. Ta zmiana została wprowadzona w patchu 18.2. Wcześniej graczom po zużyciu ich wszystkich na zawsze kończyły się zwroty.

Sposób 4 — odblokuj nagrody V-dolców w przepustce bojowej

Karnety sezonowe, to coś, co stało się normą w grach darmowych, a szczególnie battle royal. Podobne kroki, co Epic Games poczyniło Activision w przypadku swojej konkurencyjnej dla Fortnite gry Call of Duty Warzone. Sama przepustka bojowa kosztuje prawdziwe pieniądze, ale możesz odzyskać swoją inwestycję, a nawet trochę więcej. Fortnite pozwala graczom odblokowywać tylko te poziomy, które im się podobają w przepustce bitewnej. Oznacza to, że gracze mogą natychmiast odblokować nagrody V-dolców, jeśli mają wystarczającą liczbę gwiazd bitewnych.

Sposób 5 — sprawdź oferty promocyjne

W rzadkich przypadkach firma Epic współpracuje z producentami w celu zawarcia umów promocyjnych. Zdarzały się przypadki, w których gracze, którzy kupili określone towary lub usługi, otrzymywali kody, które można było wykorzystać w Fortnite. Chociaż ta metoda nie jest całkowicie darmowa, to jeśli potrzebujesz przedmiotu objętego promocją, zdobycie V-dolców razem z nim będzie świetną okazją.

Sposób 6 — subskrybuj ekipę Fortnite

Załoga Fortnite nie nagradza graczy V-dolcami, ale subskrybenci będą co miesiąc otrzymywali nowe skiny i inne elementy kosmetyczne. Kiedy gracze subskrybują Fortnite Crew, uzyskują również dostęp do Przepustki Bitewnej, co czyni ją całkiem godną ofertą.

Czy w LIPCU 2024 są jakieś darmowe kody V-dolców do Fortnite?

Niestety, na dzień 3 lipca 2024 r. nadal nie ma darmowych kodów V-Bucks, ale ta strona zostanie zaktualizowana, gdy tylko pojawią się działające kody.

Eska Summer City Olsztyn. Impreza na starówce!!

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?
Listen on Spreaker.